Categories: General
      Date: lut 18, 2015
     Title: Wystawa "Cieszyńskie bez granic"
Zapraszamy na wystawę fotografii krajoznawczej

"Cieszyńskie bez granic"

Klubu Fotograficznego "START" z Cieszyna

Wystawa prezentowana jest w siedzibie

Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego
w Warszawie przy ul. Senatorskiej 11 (I piętro)

w dniach 16 luty - 9 marca 2015

od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-18.00."Klub Fotograficzny "START" działający przy Oddziale PTTK "Beskid Śląski" w Cieszynie zorganizował w 2014 roku konkurs fotograficzny pt. "Cieszyńskie bez granic".

Do udziału w konkursie zgłoszono tak wiele prac fotograficznych, że jury miało przed sobą trudny wybór. Około 60. prac prezentowanych było na wernisażu pokonkursowym w Bibliotece Miejskiej w Cieszynie, a od 16 lutego do 9 marca 2015 prace fotograficzne można oglądać na wystawie w siedzibie Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Warszawie przy ul. Senatorskiej 11 (I piętro).

Jako prezes Klubu Fotograficznego "START" szczególnie chciałem podziękować za pomoc Staroście Cieszyńskiemu panu Jerzemu Król, Dyrektorce Biblioteki Miejskiej w Cieszynie pani Izabeli Kuli, Dyrektorce Centralnej Biblioteki PTTK pani Marii Janowicz, redaktorom portali internetowych haloCieszyn oraz OX.PL. A przed wszystkim koleżance z Klubu za włożoną pracę społeczną, Gabrieli Jaworowskiej oraz mojej żonie, również członkini Klubu, dzięki którym to wszystko się zdarzyło".

Z poważaniem
prezes Klubu Fotograficznego "START"
Andrzej Kowol

https://halocieszyn.pl/2014/12/05/cieszynskie-bez-granic-nagrody-rozdane/

http://wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,28655,znamy-wyniki-konkursu.html